O nas

POLON jest portalem interdyscyplinarnym. Piszemy o gospodarce, finansach, technologiach i bezpieczeństwie – wszystkim o tym co najważniejsze dla Polski i Świata. Swoją prace kierujemy do tych, którzy wymagają szczegółowego pochylenia się nad zagadnieniami i spojrzenia na nie z wielu perspektyw. Jeżeli chcesz być bogatszy o informację, POLON jest dla Ciebie!

Mariusz Marszałkowski

Mariusz Marszałkowski

Redaktor naczelny

Redaktor Naczelny POLON.PL. Wcześniej związany z BiznesAlert.pl oraz College of Europe w Natolinie. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa, energetyki i polityki wschodniej. Absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Kamil Moskwik

Kamil Moskwik

Dyrektor operacyjny

Członek Zarządu Instytutu Jagiellońskiego. Posiada ponad 8 lat doświadczenia przy realizacji i kierowaniu projektów doradczych dla podmiotów z sektora energetycznego, finansowego oraz administracji publicznej.

Magdalena Melke

Magdalena Melke

Redaktor

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Zarządzanie oraz Globalny biznes, finanse i zarządzanie. Project manager w International Public Affairs Academy. Kluczowe zainteresowania obejmują energetykę, stosunki międzynarodowe oraz komunikację.

Szymon Wieczorek

Szymon Wieczorek

Redaktor

Absolwent ekonomii w SGH oraz Universitat Autònoma de Barcelona. Jego zainteresowania zawodowe obejmują różne aspekty gospodarki, a jego szczególnie mocną stroną jest statystyka i ekonometria.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist